google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • LafargeHolcim z dwiema świętokrzyskimi nagrodami gospodarczymi

  • Ambasador Regionu 2015 dla Cementowni Małogoszcz
  • Lider Regionu 2015 dla Kopalni Dolomitu Radkowice w kategorii Górnictwo

  Lider Regionu to jedna z najstarszych nagród gospodarczych przyznawanych firmom i instytucjom, które poprzez swoje osiągnięcia i wiodącą postawę promowały woj. świętokrzyskie. W ciągu ostatnich 16 lat kapituła nagrody przyznała ponad 300 wyróżnień w 40 kategoriach.

  W tym roku firmę LafargeHolcim nagrodzono podwójnie. Cementownia Małogoszcz otrzymała wyjątkowy tytuł Ambasadora Regionu, a Kopalnia Dolomitu Radkowice tytuł Lidera Regionu, w kategorii Górnictwo.

  Oba zakłady są liderami nie tylko w regionie świętokrzyskim, ale też w swoich branżach. Firma LafargeHolcim stale inwestuje w ich rozwój, także technologiczny. Cementownia Małogoszcz postawiła min. na ekologiczne podejście do środowiska naturalnego. To pozwala jej na produkcję aż 11 innowacyjnych rodzajów cementu i prowadzenie prac nad rozwojem nowych produktów. Dzięki ogromnym inwestycjom poczynionym w ostatnich latach, Cementownia ta stała się jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie. Eksperci z rożnych krajów przyjeżdżają, aby zapoznać się z jej rozwiązaniami technologicznymi i proekologicznymi. Kopalnia Radkowice to także prężnie działający zakład i niekwestionowany lider w Polsce. Posiada jeden z najbardziej nowoczesnych i zoptymalizowanych parków maszynowych. Kopalnię opuszcza rocznie 2,5 mln ton kruszywa. Jednak oba zakłady, choć rozpoznawane w kraju i na świecie, szczególnie angażują się w życie lokalnej społeczności. Przyjmują za cel dbałość o bezpieczeństwo pracowników i środowiska naturalnego. Dlatego każdy z zakładów prowadzi w tym obszarze regularne działania edukacyjne i promocyjne.

  Jacek Patyk - Dyrektor Cementowni Małogoszcz Fot. LafargeHolcim Mariusz Adamek - Dyrektor Kopalni Radkowice Fot. LafargeHolcim
  Dyrektor Cementowni Małogoszcz – Jacek Patyk oraz Dyrektor Kopalni Radkowice – Mariusz Adamek odebrali przyznane zakładom nagrody w piątek 29 stycznia 2016, podczas uroczystej gali Liderzy Regionu w Hotelu Kongresowym w Kielcach.
  Fot. LafargeHolcim

   

  Źródło:
  Lafarge Cement S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Lafarge Cement S.A.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.