google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • TOPROCK SUPER i SUPERROCK – dwuwarstwowe ocieplenie poddasza od ROCKWOOL z TopBuilderem

  Logo ROCKWOOL

  Produkty ROCKWOOL Polska po raz kolejny zostały docenione przed kapitułę konkursu TopBuilder. Tytuł za 2015 rok otrzymał system dwuwarstwowego ocieplenia poddaszy z wełny skalnej – TOPROCK SUPER i SUPERROCK.

  Nagroda TopBuilder Fot. Rockwool
  Nagroda TopBuilder
  Fot. Rockwool

  - Nagroda TopBuilder dla rozwiązania dwuwarstwowego ocieplenia poddasza to potwierdzenie popularności naszych produktów wykorzystywanych w tym rozwiązaniu. Produkty dostępne na rynku od kilku lat są dziś jednymi z najczęściej stosowanych w budownictwie jednorodzinnym, a ocieplenie poddasza o grubości 25-30 cm w dwóch warstwach to już standard. – komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

  TOPROCK SUPER i SUPERROCK to wykonane z wełny skalnej optymalne rozwiązanie do ocieplania poddaszy. Zastosowane razem tworzą system, który pozwala utrzymać komfortową temperaturę wewnątrz domu, bez względu na porę roku. Dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia ciepła wełna skalna TOPROCK SUPER i SUPERROCK pozwala na zminimalizowanie strat ciepła na poddaszu, które jest jednym z głównych miejsc strat ciepła w domach jednorodzinnych. Dwuwarstwowe ocieplenie daje bardzo dobre efekty izolacyjności termicznej, akustycznej oraz pojemności cieplnej przegrody. Pierwsza warstwa ocieplenia w postaci mat TOPROCK SUPER układana jest między drewnianymi elementami konstrukcji dachu. Drugą warstwę ocieplenia poddasza, w postaci płyt SUPERROCK, układa się pod krokwiami.

  - Naszą dużą przewagą jest to, że oferowane przez ROCKWOOL rozwiązania spełniają więcej niż jedną funkcję – wełna skalna chroni przed zimnem, gorącem, ogniem oraz hałasem, przez długie lata. – dodaje Ł. Glapa.

  Aby uzyskać tytuł TopBuilder produkt lub rozwiązanie musi spełnić szereg kryteriów, jak m.in. jakość, innowacyjność, parametry techniczne, zastosowanie oraz wpływ na środowisko naturalne. Jury konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Leonard Runkiewicza z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, poddało wszystkie zgłoszone produkty szczegółowej weryfikacji – czy są zgodne z polskimi i europejskimi normami oraz czy posiadają potwierdzenia laboratoriów i jednostek certyfikujących.

  Źródło:
  Rockwool Polska Sp. Z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Rockwool Polska Sp. Z o.o.

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.