google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 23.07.2018
  1 USD
  3.6957
  -0.0213
  1 EUR
  4.3262
  -0.0013
  1 CHF
  3.7271
  0.0072
  1 GBP
  4.8500
  0.0124
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Betafence prezentuje centrum innowacji – rozmowa z twórcą

  Alfredina Gloria, kierownik innowacji włoskiego oddziału Betafence, Betafence prezentuje centrum innowacji – rozmowa z twórcą
  Alfredina Gloria,
  kierownik innowacji
  włoskiego oddziału
  Betafence

  W Tortoreto firma Betafence Italia otworzyła nowoczesne centrum innowacji, będące wzorem dla całej Grupy. Alfredina Gloria, kierownik innowacji włoskiego oddziału Betafence, opowiedziała o powstaniu centrum.

  Ideą utworzenia przez Betafence centrum innowacji, jest umocnienie firmy na pozycji lidera rynku. Według A. Glorii nieustanne poszukiwanie innowacji jest w konkurencyjnych sektorach, takich jak branża zabezpieczeń, jest kwestią zasadniczą. „Stagnacja może oznaczać utratę rynku” – podkreśla.

  Pytanie: Czym dla Betafence jest innowacja?

  Odpowiedź: Innowacja dla Betafence to wyprzedzenie konkurentów, tak w kwestii materiałów i technologii, jak projektowania i tworzenia nowych produktów. Dlatego też odświeżamy co roku naszą ofertę, zarówno ulepszając dotychczasowe produkty, jak i opracowując nowe pomysły, innowacyjne materiały i optymalne rozwiązania zaspokajające potrzeby i gusta klientów. Eksperymentujemy na przykład z nowymi farbami, używamy nowoczesnych materiałów, jak stal corten i aluminium, wykorzystując je w naszych akcesoriach. Ponadto stawiamy na design, a ostatnio pracujemy nad połączeniem aluminium z innymi materiałami (drewno, kamień, szkło). W ten sposób stworzyliśmy słup z elementami oświetlenia.

  Betafence - wizualizacje ogrodzeń (IT, EN)

  P: W jaki sposób można połączyć estetykę i funkcjonalność?

  O: W Betafence estetyka zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. Z jednej strony dbamy o każdy szczegół produktu w celu zaoferowania odpowiednich walorów estetycznych, z drugiej - podczas projektowania - rozpoczynamy zawsze od cech, które przesądzają o użyteczności, o praktyczności, o łatwości montażu i o trwałości gotowego wyrobu. Dokonaliśmy przełomowych odkryć w kwestii opracowania powłoki drutu stalowego, czyli w dziedzinie, w której włoski zakład jest pilotażowym. Używamy stopów aluminium i cynku, czyli niezwykle trwałych materiałów, lecz pracujemy także nad nowymi. Pragniemy podkreślić, że w ramach naszego pełnego zaangażowania w ochronę środowiska wybieramy wyłącznie surowce dostarczane przez certyfikowanych producentów, nie zawierające substancji toksycznych i szkodliwych zgodnie z przepisami rozporządzenia REACH. Staramy się wyróżniać zawsze materiały i rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Również na poziomie produkcji dążymy do ograniczenia wpływu na środowisko.

  Betafence prezentuje centrum innowacji – rozmowa z twórcą, Betafence prezentuje centrum innowacji – rozmowa z twórcą
  Betafence - PalladioBetafence - Zenturo Secure Notturno

  P: Jakie są mocne strony centrum innowacji Betafence?

  O: Naszym najważniejszym kapitałem są ludzie, którzy każdego dnia pracują nad tworzeniem bezpieczeństwa, proponując takie rozwiązania przemysłowe, zapewniające odpowiednią ochronę na każdym poziomie. Naszym walorem jest przede wszystkim zespół - dynamiczny i gotowy, żeby określić i wyprzedzić wymagania rynku. Harmonijna współpraca inżynierów, techników budowlanych, specjalistów branżowych oraz pracowników techniczno-handlowych, z dużym doświadczeniem w odpowiednio skoordynowanych działaniach na wszystkich etapach pracy, pozwala nam zaoferować takie rozwiązania, które są w stanie spełnić rzeczywiste potrzeby rynku. Umożliwia nam wprowadzenie funkcjonalnych ulepszeń już istniejących rozwiązań lub zupełnie nowych nowe, w różnych branżach: począwszy od infrastruktury na obiektach sportowych, gdzie wymagany jest bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, skończywszy na rozwiązaniach stosowanych w obiektach mieszkalnych. Jednym z czynników prowadzących do sukcesu naszych nowych produktów silna synergia z produkcją. Nieodzowną w całym projekcie, od momentu koncepcji do opracowania naszych produktów. 

  Źródło:
  Betafence Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Betafence Sp. z o.o.

  Betafence – światowy producent systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu i detekcji oraz bogatego asortymentu plecionych i zgrzewanych siatek dla rolnictwa, ogrodnictwa i zastosowań specjalnych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.