google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Praktyki nigdy za wiele, czyli ROCKWOOL RoadShow jesienny 2015

  logo ROCKWOOLMobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL po raz kolejny wyrusza w szkoleniową trasę po całej Polsce. Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę, zarówno praktyczną, jak i teoretyczną na temat systemów dociepleń ETICS oraz prawidłowego montażu dwuwarstwowego ocieplenia poddasza. Szkolenia rozpoczynają się już w październiku. Eksperci ROCKWOOL odwiedzą docelowo 14 miast w całym kraju.

  Ściana zewnętrzna Fot. ROCKWOOL
  Ściana zewnętrzna
  Fot. ROCKWOOL

  Kolejna edycja ROCKWOOL Roadshow to świetna okazja dla wykonawców na poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności – zarówno dla doświadczonych, jak i stawiających swoje pierwsze kroki w zawodzie fachowców. Eksperci Mobilnego Centrum Szkoleniowego zapoznają uczestników z systemami ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką mokrą (ETICS). Omówią także zasady doboru łączników do różnych rodzajów podłoża oraz przedstawią korzyści wynikające z wykorzystywania systemowych rozwiązań ROCKWOOL. Podczas pokazów każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego ocieplenia ściany. Dodatkowo przedstawione zostaną zasady montażu dwuwarstwowego ocieplenia poddasza. Podobnie jak we wcześniejszej edycji, warsztaty w ramach jesiennego RoadShow, odbędą się w szkołach budowlanych i technicznych, na terenie całego kraju.

  Szkolenia odbędą się m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Bydgoszczy, Łomży. Liczba miejsc jest ograniczona i konieczna jest rejestracja na warsztaty w poszczególnych miastach. Szczegółowy grafik szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: rockwool.pl/roadshow. Podczas spotkań uczestnicy będą mogli się także dowiedzieć więcej na temat KLUBU SUPERWYKONAWCA ROCKWOOL, w którym udział gwarantuje wiele korzyści. Więcej informacji na temat klubu na stronie: super-wykonawca.pl/.

  Poddasze Fot. ROCKWOOL
  Poddasze
  Fot. ROCKWOOL

  Cykl szkoleń ROCKWOOL to doskonała okazja dla wykonawców z całego kraju na pogłębienie wiedzy, zdobycie nowych umiejętności, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości w gronie profesjonalistów. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu. Partnerem jesiennych szkoleń jest firma Koelner.

  Więcej wskazówek wykonawczych można znaleźć na kanale Youtube ROCKWOOL. Firma organizuje także cykliczne szkolenia dla uczniów szkół technicznych i budowlanych, w ramach programu Young Experts, będącego częścią kampanii Szóste paliwo, mającego na celu podniesienie poziomu edukacji studentów i uczniów szkół o profilu budowlanym i architektonicznym.

  Źródło:
  Rockwool Polska Sp. Z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Rockwool Polska Sp. Z o.o.

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.