google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Baumit z tytułem Budowlana Firma Roku 2014

  Logo Budowlana Firma Roku 2014Rada Programowa i Redakcja miesięcznika „Builder" już po raz 12. oceniła osoby i firmy związane z branżą budowlaną oraz wyłoniła przedsiębiorstwa, które w minionym roku swoimi działaniami przyczyniły się do poprawienia kondycji tego sektora. Wśród laureatów konkursu Budowlana Firma Roku 2014 znalazła się firma Baumit, a jej prezes – Jacek Czyżewicz – otrzymał tytuł Osobowość Roku. Uroczysta Gala Finałowa Builder Awards 2014, podczas której wręczano statuetki, odbyła się 12 lutego 2015 roku w Warszawie.

  Baumit z tytułem Budowlana Firma Roku 2014Konkurs Budowlana Firma Roku od wielu lat nagradza producentów materiałów budowlanych, wykonawców, deweloperów oraz architektów, którzy swoją ciężką pracą, wytrwałością i kreatywnością pokazują innowacyjne i nowoczesne oblicze polskiego budownictwa. Kapituła konkursu docenia także osoby, które wykazują się skutecznym zarządzaniem przekładającym się na rozwój, a co za tym idzie na sukces rodzimych przedsiębiorstw. Wśród laureatów XII edycji konkursu Budowlana Firma Roku 2014 znalazł się renomowany producent kompletnych systemów ociepleń, tynków, zapraw oraz produktów do układania płytek ceramicznych – firma Baumit. Przyznany tytuł jest zwieńczeniem wieloletniej działalności na polskim rynku, i podkreśla sukcesy spółki z ostatnich dwunastu miesięcy. Nagrodę w imieniu firmy Baumit odebrał Prezes Zarządu Jacek Czyżewicz, który otrzymał również wyróżnienie Osobowość Roku 2014.

  „Rok 2014 był dla firmy Baumit rokiem pełnym wyzwań ale i rokiem pełnym sukcesów. W czerwcu zeszłego roku obchodziliśmy 20-lecie obecności na polskim rynku. Naszą jubileuszową Galę połączyliśmy z prezentacją zwycięzców kolejnej, VII edycji konkursu Fasada Roku. Do dyspozycji architektów, wykonawców oraz inwestorów oddaliśmy kolejne produkty, szczególnie w obszarze systemów ociepleń, które wyróżniają zastosowane w nich nowoczesne technologie. Stale poszerzamy ofertę naszych materiałów tak, aby prace budowlane przebiegały szybko i sprawnie, a inwestorom mieszkało się zdrowiej i estetyczniej. Warto podkreślić, że nagrody i wyróżnienia takie jak Budowlana Firma Roku 2014 dowodzą o dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa, jak i o silnej pozycji na rynku. Nasz sukces nie byłby jednak możliwy bez naszych pracowników oraz partnerów biznesowych. Tytuł Budowlana Firma Roku 2014 jest zatem efektem doskonałej organizacji, współpracy, zaangażowania oraz wzajemnego zaufania.” – mówi Jacek Czyżewicz, Prezes Zarządu firmy Baumit.

  Źródło:
  Baumit Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.