google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • WE. WIN. NEO. WINEO® – Witex i Widmöller pod jednym szyldem

  Od stycznia 2013 pod wspólnym szyldem Windmöller Holding połączyły siły dwie znane marki pokryć podłogowych: Witex & Windmöller Flooring. Powstała w ten sposób nowa firma WINDMÖLLER NEU, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów, a pod nazwą WINEO® wprowadza na międzynarodowy rynek zupełnie nową markę pokryć podłogowych.

  WINEO®  - nowa marka, nowe możliwości

  Witex to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb klientów i partnerskiej współpracy handlowej, marka cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie. Na początku 2012 roku Witex ponowie  przejęty został przez rodzinę Windmöller - pierwotnych właścicieli firmy Witex, do których należy również Windmöller Flooring GmbH. Od stycznia 2013 roku obie firmy będą funkcjonować pod jedną, wspólną marką WINEO®. WINEO® zawiera w sobie zarówno część tego, co sprawdzone i niezawodne: wi, jak w nazwach WITEX i WINDMOLLER FLOORING oraz neo, jako new czy nowy, wprowadzający świeżość i dynamikę. WINEO® wykorzystuje zatem rozpoznawalność, doświadczenie i siłę firm rodziny Windmöller, a równocześnie zamierza podążać nową, zgodną z panującymi trendami ścieżką.

  WINEO® to nie tylko nowoczesna jakość podłóg laminowanych, elastycznych oraz BIO-poliuretanowych, ale także nowy styl życia. Wnętrze każdego domu jest bowiem odzwierciedleniem osobowości właściciela, a elementy takie jak podłoga mają za zadanie podkreślić jego indywidualny charakter  i zapewnić komfort użytkowania.
  Połączenie pod wspólną marką dwóch czołowych producentów podłóg to  doskonałe posunięcie, które pozwoli  rozszerzyć zasięg działalności, sieć dystrybucji, a także promować markę, której znakiem rozpoznawczym będą innowacyjne rozwiązania i najlepszej jakości produkty.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.