google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 23.11.2017
  1 USD
  3.5557
  -0.0324
  1 EUR
  4.2108
  -0.0075
  1 CHF
  3.6245
  -0.0015
  1 GBP
  4.7310
  -0.0236
  1 RUB
  0.0609
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  Simple House s.c. Domy Drewniane - Prefabrykowane
  Simple House s.c. Domy Drewniane - Prefabrykowane

  Simple House s.c. Domy Drewniane - Prefabrykowane


  SIMPLE HOUSE to system gotowych modułów w trzech podstawowych zestawach: 58m2, 75m2 i 92m2. Są to metraże parterów poszczególnych domów i zarazem nazwy w naszej typologii.

  Dom Simple HouseJesteśmy świadomi, że oczekiwania klientów mogą być zróżnicowane, dlatego zakładamy szereg możliwych konfiguracji bryły naszych domów drewnianych, ich parametrów technicznych, funkcji wnętrza oraz wykończenia z zewnątrz. Analogicznie do branży motoryzacyjnej kupujący otrzymuje określony zestaw opcji, pozwalający na wybór technologii i estetyki produktu w zależności od zasobności portfela. Zwykle samochód można dodatkowo wyposażyć i z pomocą producenta lub specjalisty od "tuningu" wprowadzić udoskonalenia techniczne i estetyczne spoza standardowej palety.

  Podobnie jest w przypadku prefabrykowanych domów drewnianych SIMPLE HOUSE. Zmiany są możliwe za dodatkową opłatą i za aprobatą producenta gwarantującego jakość wprowadzanych modyfikacji. 

  SIMPLE HOUSE to system gotowych modułów w czterech podstawowych zestawach: 25m2, 58m2, 75m2 i 92m2 i LD. Są to metraże parterów poszczególnych domów i zarazem nazwy w naszej typologii.

  Każdy zestaw obejmuje trzy warianty rzutu: dwa dla domu parterowego i jeden dla domu z użytkowym poddaszem.

  Opcje rzutów zostały dostosowane do różnych typów działek i lokalizacji wjazdów. Zakładają układ równoległy, charakterystyczny dla wąskich działek porolnych, i układ prostopadły dla działek z szerszym frontem.

  Wszystkie domy mają tarasy lub loggie od strony strefy dziennej. Tarasy są umiejscowione na jednej ze ścian szczytowych lub na dłuższej ścianie budynku. Loggie występują tylko w typologii 69m2. Budynki w układzie równoległym posiadają również zadaszone wnęki od strony wejściowej.

  Do każdego zestawu dołączony jest komplet dodatkowych elementów: zadaszenia na jeden lub dwa samochody, wiata garażowa, budynek garażu i dwa rodzaje aneksów mogących służyć jako osobne mieszkanie, domek gościnny lub studio do pracy.

  Uniwersalizm zastosowanych rozwiązań architektonicznych sprawia, że domy SIMPLE HOUSE z powodzeniem funkcjonują jako domy drewniane całoroczne lub całoroczne domy letniskowe.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.