google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.06.2018
  1 USD
  3.6977
  -0.063
  1 EUR
  4.3149
  -0.0174
  1 CHF
  3.7367
  -0.0359
  1 GBP
  4.9209
  -0.01
  1 RUB
  0.0586
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Nowy Konstancin Domy Energooszczędne
  Nowy Konstancin Domy Energooszczędne

  Nowy Konstancin Domy Energooszczędne


  Głównym zakresem działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych, drewnianych, szkieletowych. Przez okres działalności wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów w obu technologiach takich jak, nieskomplikowane domy jednorodzinne jak również rezydencje.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Firma ''Nowy Konstancin Adam Czajkowski'' działa na rynku budowlanym od 1998 r. Głównym zakresem działalności firmy jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w technologii szkieletowej - kanadyjskiej. Realizujemy także projekty domów murowanych w technologii tradycyjnej. Naszą specjalnością jest również budowa domów energooszczędnych.

  Przez kilkanaście lat działalności wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów w obu technologiach ku zadowoleniu naszych Klientów. Budowaliśmy w tym czasie zarówno nieskomplikowane domy jednorodzinne, jak również rezydencje o wysokim standardzie wykończenia oraz domy energooszczędne pod klucz. Nasze doświadczenie i sprawna ekipa wykwalifikowanych pracowników jest w stanie wykonać budynek w technologii prefabrykacji w przeciągu 2 miesięcy od dnia podpisania umowy.

  Wszelkie prace są prowadzone z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół zgodnie w wymaganiami Klienta. Oferujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania (m.in. domy energooszczędne drewniane i domy pasywne), które pozwalają naszym Klientom w pełni cieszyć się komfortem użytkowania.

  Nasza firma jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany, na którego czele stoi uznany autorytet w dziedzinie budownictwa drewnianego. Przynależność do Stowarzyszenia jest jednocześnie gwarancją stosowanych przez nas standardów budowy domów.

  Nowy Konstancin Adam Czajkowski, Domy Energooszczędne

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.