google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  DRUTEX S.A.
  DRUTEX S.A.

  DRUTEX S.A.


  DRUTEX jest wiodącym producentem okien pionowych w Europie. W swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiadamy okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i rolety.

  DRUTEX - siedziba firmy

  DRUTEX jest wiodącym producentem okien pionowych w Europie. Na powierzchni ponad 95 tys. m2 każdego dnia powstaje do 7000 okien. W   swojej ofercie, oprócz produktów z PVC, posiadamy okna i drzwi z aluminium, drewna, systemy drewniano-aluminiowe jak również fasady i  rolety. Jako  jedna z niewielu firm w branży, jesteśmy także producentem szyb zespolonych, posiadamy nowoczesną hartownię szkła oraz wytwarzamy własne profile PVC.

  Własny dział B+R oraz laboratorium badawcze umożliwia nam tworzenie autorskich produktów i nowoczesnych rozwiązań wyróżniających się zaawansowaniem technologicznym, innowacyjnością i wyznaczających standardy na międzynarodowym rynku stolarki. Naszą sieć handlową tworzy ponad 3500 partnerów na całym świecie. Oferujemy swoje produkty w większości krajów europejskich, a także w USA, Meksyku, Australii i na Bliskim Wschodzie.

  Wyróżniamy się elastycznością i szybkością działania. Dysponujemy flotą ponad 250 nowoczesnych pojazdów, co w połączeniu ze sprawną organizacją sprawia, że zapewniamy najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą – tylko 7 dni w całej Europie.

  Produkty DRUTEX spełniają międzynarodowe normy i standardy jakościowe, czego wyrazem są liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia techniczne wydane przez krajowe i zagraniczne instytucje certyfikujące. Potwierdzeniem nowoczesności i wysokiej jakości naszych produktów są również nagrody i wyróżnienia przyznane przez Klientów i niezależnych ekspertów na całym świecie.

  Okna konstruujemy od zera – od idei, przez projekt, prototyp i gotowy produkt. Tworzymy stolarkę szytą na miarę i odpowiadającą indywidualnym potrzebom Klientów. Każdy produkt DRUTEX jest inny. Opracowujemy technologie, których fundamentem jest innowacja i przywiązanie do detali. Czerpiąc z tradycji i jednocześnie uwzględniając wymogi nowoczesności, nasi inżynierowie budują dziś okna przyszłości,  które są wyrazem niepowtarzalności, unikatowości rozwiązań i nowoczesnego designu. Takie podejście pozwoliło nam na jasne sformułowanie jednej z najistotniejszych cech naszych produktów – połączenia inteligencji i designu, tradycji z postępem.

  Tę filozofię doceniają Klienci na całym świecie wybierając okna DRUTEX  które wyróżnia innowacyjność i indywidualny styl.

  Wideo:
  DRUTEX - Engineered for you!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.