google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.06.2018
  1 USD
  3.6977
  -0.063
  1 EUR
  4.3149
  -0.0174
  1 CHF
  3.7367
  -0.0359
  1 GBP
  4.9209
  -0.01
  1 RUB
  0.0586
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  MCM PROJECT Sp. z o.o.
  MCM PROJECT Sp. z o.o.

  MCM PROJECT Sp. z o.o.


  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej a nasz zespół ma ponad 20-letnie doświadczenie w budowie hal stalowych.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Hale stalowe

  Każda hala stalowa musi zostać dopasowana do potrzeb i wymagań Klienta. Rzutują one na właściwości oraz funkcjonalność budowli. W celu uzyskania najlepszych efektów, w projektowanych przez nas halach wykorzystujemy konstrukcje blachownicowe, kratownicowe oraz mieszane w formie jedno, dwu lub wielonawowej.

  Istotnym elementem każdej hali stalowej jest jej dach. W MCM Project jesteśmy w stanie przygotować dach jedno, dwu lub wielospadowy, który spełni wymagania szczelności oraz nośności konstrukcji. Hala może zostać zaprojektowana również z uwzględnieniem suwnic.

  Zajmujemy się również pracami wykończeniowymi hal: m.in. dostarczeniem i montażem okien, drzwi, bram, naświetleń dachowych, klap dymowych, ścian wewnętrznych oraz antresol i attyk.

  Wypracowanie optymalnego rozwiązania to skomplikowane zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom. Od początku współpracy z Klientem służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem, wyjaśniając nawet najbardziej skomplikowane kwestie techniczne.

  ARIES firma produkcyjno- handlowa MCM PROJECT EMBE PRESS hala produkcyjno- magazynowa, MCM PROJECT LEDRIN- hala produkcyjno- magazynowa- MCM PROJECT MERCATOR MEDICAL S.A., hala stalowa

   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.